TOP 5 kompresorów samochodowych

Kompresor to urządzenie cieszące się dużą popularnością w profesjonalnych warsztatach samochodowych i wulkanicznych oraz zakładach przydomowych. Mniejsze urządzenia sprawdzają się również w podróży, gdy konieczne jest uzupełnienie ciśnienia opony przy pomocy powietrza. Dzięki kompresorom można szybko i łatwo uzyskać sprężone powietrze. Najpopularniejsze są sprzęty samochodowe 12V. Jednak na rynku można znaleźć urządzenia oferujące większe i mniejsze jednostki. Zanim sięgniesz po konkretny model, zastanów się, do czego będziesz go używał i jaką kwotę jesteś w stanie zainwestować.

 

Dla wielu osób znalezienie odpowiedniego, wysokiej jakości kompresora to niemałe wyzwanie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pozostawiają sporo do życzenia. Jeśli nie chcesz ryzykować i wydawać pieniędzy na marne, sprawdź modele, które umieściliśmy w rankingu. Poniżej znajdziesz wyłącznie najlepsze kompresory, doceniane przez prawdziwych miłośników motoryzacji. Zapraszamy!

Kompresory samochodowe - ranking

5. Kompresor samochodowy Pompka Sprężarka 12V 35 l/m

Ranking kompresorów samochodowych otwiera kompaktowe urządzenie marki Sthor o napięciu zasilania 12V. Ten wysokiej jakości produkt przeznaczony jest do pompowania opon i dętek wyposażonych w zawór (w autach, motocyklach i rowerach). Kompresor sprawdza się również do pompowania materaców, piłek i pontonów. Cechuje się on niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu jest poręczny i nie zajmuje wiele miejsca. Bez problemu można go transportować.

Kompresor samochodowy marki Sthor jest wyposażony w precyzyjny manometr, który umożliwia kontrolowanie i dostosowywanie siły pompowania. Ponadto posiada on szereg zastosowań. Można go używać nie tylko do standardowych opon, ale również do pompowania akcesoriów wodnych. Ponadto do kompresora Sthor dołączony jest worek ochronny, który świetnie sprawdzi się podczas transportu urządzenia.

4. AMIO KOMPRESOR SAMOCHODOWY Z LATARKĄ 12V 7BAR 100PSI HQ 02180

Czwarte miejsce w rankingu najlepszych kompresorów samochodowych zajmuje urządzenie marki AMiO, wyposażone w latarkę LED. Ten wyjątkowy sprzęt zasilany jest przez gniazdo zapalniczki (12V). Jego ciśnienie eksploatacyjne wynosi max. 7 barów. Kompresor AMiO posiada zintegrowany manometr, uchwyt do przenoszenia, gumowe nóżki tłumiące drgania oraz wysokiej jakości metalową obudowę. Kompresor służy do pompowania dętek i kół w samochodach, rowerach i motocyklach. Dodatkowo jest wyposażony w wymienne końcówki, dzięki którym można z łatwością uzupełnić powietrze w materacach, piłkach, basenach oraz pontonach. W zestawie AMiO znajdziesz nie tylko kompresor, ale również torbę transportową, igłę, 2 adaptery oraz instrukcję obsługi.

3. Kompresor samochodowy Pompka Sprężarka 12V 120W

Podium rankingu otwiera kompaktowy kompresor samochodowy marki Sthor, wyposażony w precyzyjny manometr o napięciu zasilania 12V. Produkt ten jest przeznaczony do pompowania opon i dętek w różnego rodzaju pojazdach. Posiada on również trzy wymienne końcówki, które umożliwiają uzupełnienie powietrza w materacach, piłkach plażowych oraz pontonach. Kompresor samochodowy Sthor charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, przez co doskonale sprawdza się podczas podróży. Z łatwością umieścisz go w bagażniku lub za tylnym siedzeniem.

2. Kompresor Samochodowy Metal 60L/MIN

Jeśli szukasz dobrego kompresora samochodowego, to z pewnością zainteresuje Cię produkt marki Auto Welle. Ten nowoczesny sprzęt wyposażony jest w latarkę LED ze światłem ostrzegawczym, która z pewnością sprawdzi się podczas podróży. Ponadto kompresor Auto Welle posiada mocny silnik z bezpośrednim napędem, antywibracyjne stopki, wysokiej jakości obudowę i profesjonalne złącze wentyla. Produkt przeznaczony jest do pompowania opon i dętek w samochodach, rowerach i motocyklach. Doskonale nadaje się do uzupełniania powietrza w SUV-ach, busach i autach ciężarowych. W zestawie znajduje się również wtyczka do gniazda zapalniczki, torba transportowa, trzy adaptery i instrukcja obsługi w języku polskim.

1. Makita MP100DZ kompresor samochodowy 10,8V / 12V

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje kompresor samochodowy japońskiej marki Makita. To nowoczesne urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych serwisów motocyklowych i samochodowych. Doskonale sprawdza się również podczas podróży offroadowych. Kompresor samochodowy Makita wyłącza się automatycznie po osiągnięciu ciśnienia docelowego i zapamiętuje ostatni pomiar. Ponadto jest wyposażony w termostat, który zabezpiecza sprzęt przed przegrzaniem. Kompresor posiada wysokiej jakości manometr cyfrowy i wbudowaną diodę LED, która oświetla miejsce pracy. Urządzenie zawiera w zestawie różnego rodzaju końcówki, które można przechowywać w obudowie. Kompresor samochodowy Makita to najlepszy wybór dla osób, które szukają wysokiej jakości sprzętu w dobrej cenie.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu rankingowi nie musisz zastanawiać się, jaki kompresor samochodowy wybrać. Powyżej zamieściliśmy wyłącznie dobre, sprawdzone urządzenia, które cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Przedstawione produkty umożliwiają pompowanie kół i opon różnego rodzaju pojazdów. Ponadto są one wyposażone w odpowiednie końcówki, dzięki którym możesz napełnić powietrzem również materace, baseny ogrodowe, pontony i inne akcesoria. Wymienione kompresory pochodzą wyłącznie od znanych i sprawdzonych firm, które dokładają wszelkich starań, aby wytwarzane sprzęty spełniały oczekiwania użytkowników. Sprawdź ranking i wybierz produkt dla siebie!